מדוע כדאי לך להשתמש בשיטה?

-          כי היא בריאה. בניגוד לאמצעי מניעה אחרים, אין בה הפרעה הורמונלית או פיזיולוגית להתנהלות התקינה של הגוף, ואין לה שום תופעות לוואי. השיטה גם הפיכה באופן מיידי. אם תרצי לעבור ממניעת היריון להשגתו- השיטה תשמש אותך גם למטרה זו בקלות.

-          כי היא טבעית.  עבור נשים רבות שלומדות את השיטה לאחר שנים של שימוש בגלולות, חזרת המחזור הטבעי, עם כל הסימנים המחזוריים הנלווים (חשקים, מצבים רוחניים ואנרגטיים משתנים, יצירתיות ועוד ועוד...) זה גילוי חדש ומרגש. 

-      כי את האחראית. הידיעה שאת יכולה למנוע היריון ללא תלות באמצעים רפואיים ובעזרת מודעות בלבד, דורשת שינוי מחשבתי ביחס למה שהורגלת לחשוב. עבור נשים שמשתמשות בשיטה,  הידיעה שהאחריות למניעת היריון או תכנונו היא בידי האשה מעניקה תחושה של בטחון, עצמה ושליטה.

-          כי היא תיתן לך ידע על מצב בריאותך. טבלת המעקב שאותה מנהלים בשיטה היא מראה לכל המתרחש בגוף, ופעמים רבות היא מאותתת לאישה על חוסר איזון או בעיה כלשהי, הרבה לפני שאלו היו מתגלים בדרך כלל.

-     כי היא תעמיק את ההיכרות שלך עם גופך. השיטה מאפשרת לאישה היכרות אמיתית, אינטימית וקרובה עם הגוף ועם התהליכים המרתקים המתרחשים בו- הן בגוף והן בנפש, לאורך מעגל הפוריות.

-        כי היא זולה.  ההשקעה בלימוד השיטה מחזירה עצמה תוך חודשים ספורים מתוך שנים רבות של שנות פוריות שבהן נחסכות הוצאות חודשיות על אמצעי מניעה.

-          כי היא יעילה ובטוחה.

 

לייבסיטי - בניית אתרים