שרון, ת"א-

"לפני שהגעתי לסדנה, התייחסתי אל הגוף כאל אוטומט שפועל, בלי לנסות להבין אותו בכלל. הסדנה הכירה לי את הגוף שלי, איך הוא פועל, מה משפיע ואיך. אני עושה מעקב אחר המצב, והכלי הזה עוזר לי הרבה. הגוף שלי הפסיק להיות הפתעה בשבילי, אני יכולה לזהות עלייה בלחץ אצלי, לדעת מתי המחזור יתאחר ולא להילחץ מזה, לזהות מתי משהו משתבש.

זהו כלי שהוריד לי את הדאגה ותחושת העמימות שהייתה לי מהכיוון ההורמונאלי. כל סערת רגשות שהייתה לי הוסברה באמצעות סיבה הורמונאלית, הייתה תחושה שאין שליטה על הדבר הזה. הכלים וההסברים שקיבלתי בסדנה תחמו את הבלגן, ויש תחושה שקיבלתי את המושכות לידיים.

תודה לתמי, שבנעימות ובפתיחות העבירה את הסדנה, ואפשרה לדון בנושאים אינטימיים ללא מבוכה, בלי שמאלץ ובגובה העיניים."  

 דניאלה, גבעתיים-

"לסדנה של תמי הגעתי כחודשיים לאחר שעברתי הפלה טבעית. מעבר לקושי הרב שנבע מאיבוד ההיריון הרצוי, הייתי צריכה להתמודד עם הרצון העז להרות שוב מהר ועם התחושה שמשהו לא בסדר בי מבחינה פיזיולוגית/הורמונאלית. ותמי, בדרכה המיוחדת, ליוותה אותי לאורך התקופה הקשה, זמינה לכל שאלה בכל עת, מרגיעה ומסבירה ומפרטת עד הפרט הכי קטן.

במהלך הסדנה נוכחתי לדעת שהכול בסדר. הצלחתי לאתר בוודאות באמצעות הכלים שתמי לימדה אותנו את תאריך הביוץ, להבחין בעליית הפרוגסטרון (וכן, גם בנפילתו לקראת המחזור) ולזהות בכל שלב במהלך החודש את השינויים הביולוגיים והמנטאליים שחלו בי בהתאם לתקופה שבה הייתי ביחס למחזור.

היום, חמישה חודשים אחרי תום הסדנה, אנחנו עדיין מנסים להרות, אבל זה מגיע ממקום שלו יותר, ממקום רגוע יותר שנובע מהידיעה שהכול בסדר וזה רק עניין של זמן.

ואולי זה המקום, תמי,  להודות לך על התמיכה והעידוד, והחיוך וההקשבה והרצון לעזור.

אני כבר מחכה להשתמש בכלים שנתת לי גם לתקופת המניעה שאחרי הלידה ובטוחה שהם יעזרו לי אז כפי שהם עוזרים לי היום. חיבוק ענקי ובהצלחה,"

קרן, פרדס חנה-

"קורס המודעות לפוריות מומלץ בחום לכל אישה.

קיבלתי בו ידע רב שבסך הכול אמור להיות לכל אחת, זה הגוף שלנו, אם אנחנו לא יודעות מה קורה אצלנו זה מאוד חבל...

הקורס נתן לי כלים מרתקים וכוח ממקום של ידע ושליטה מחודשת על הנעשה בגוף.

בצד הזוגי, הכלים שקיבלתי מאוד קירבו בינינו ונוצרה אינטימיות מחודשת.

תמי ורדי מקסימה, מעבירה את הקורס בצורה בהירה ומעניינת, קיבלתי ממנה תמיכה מלאה במהלך הקורס וגם לאחריו."

מירב, רחובות-

"הגעתי לקבוצה בעיקר מתוך הפנטזיה לקרב את המודעות לגוף שלי.

פנטזיה זו לוותה בחששות עד כמה דווקא קבוצה זו מתאימה לי,  ואת תמי הצלחת להיות שותפה בלבטים שלי ועדיין להשאיר לי את יכולת הבחירה האישית, היכולת שלך הן להיות לצידי והן לתמוך בהחלטתי באשר היא תרמה רבות לכניסתי לקבוצה.

 מהלך הקבוצה גיליתי שהשיטה היא מאוד מדעית, ומגיעה לפרטי פרטים. תחילה

חשבתי שלא אוכל לעמוד ברמות הפרטים הללו אך עצם זה שנפגשנו רק אחת לחודש ויכולת. ללוות את עצמי עם חברות הקבוצה ואיתך תמי נתן מקום לצעדים האיטיים שלי שבמהרה ולהפתעתי הרבה הפכו להיות מהירים וישימים בקלות יחסית

בסוף הסדנה בהחלט הרגשתי סיפוק והישג על כך שהצלחתי לעמוד בקלות ובטבעיות יחסית באחריות ובערנות לתפקוד הרחם והגוף שלי.ברור לי שנדרשים עוד חודשים להטמעה מוחלטת של השיטה אך אני

מרגישה כי אני יכולה לעמוד באחריות זו וליהנות הן מתכנון חיי הפוריות והמין שלי והן ממודעות לקורה בגופי ובמחזור הנפשי שלי, זאת אני זוקפת בעיקר לקבוצה שבנית ואופן ההנחיה והליווי המהנה שלך

תמי הרבה תודה על היכולת שלך גם להעביר ידע רב ומורכב וגם להפוך אותו

לחוויה מהנה, משעשעת ומוצלחת".

מיכל, גדרה-

 "תמי יקרה,
אני שמחה מאוד שהגעתי לסדנה כי – קודם כל היא כייפית נורא.פגישת בנות היא בהחלט אחד הדברים המעניינים ביותר שיש לעשות פה בכדור הארץ..אני הגעתי כי בשלב זה של חיי, אני מאוד לא רוצה להיכנס להיריון. ו..מעדיפה פתרון אחר מאשר התנזרות או אמצעים חיצוניים.לא מצאתי עד היום שום פתרון שמניח את דעתי ואת גופי.

ואני מגלה עכשיו על הדרך- שתהליך הבדיקה היום יומי עושה לי טוב כי הוא משאיר אותי מחוברת למה שקורה בגוף שלי.

חוץ מזה, כבעלת מקצוע בתחום אני כבר נעזרת ומתכוונת להמשיך ולהעזר בשיטה כדי לעזור לנשים – כן להכנס להריון.תודה על ההכרות איתך.

את אישה מיוחדת ואני שמחה שפגשתי אותך."

 

דנה, חיפה-

 "תמי, רציתי להודות לך על הסדנה שהייתה ברורה, רהוטה, מעניינת ובעיקר לימדה אותי המון. בעצם לימדת אותי להקשיב לגוף שלי וברגע שהתחלתי לעשות זאת, לא הבנתי איך קודם חייתי בכזו בורות לגבי עצמי. הסימנים תמיד היו שם ואני לא ידעתי להיות מודעת, להקשיב ולכבד. כמו כל הדברים החשובים בחיים – את בעצם מלמדת דבר מאוד פשוט – ורק צריך מישהי כמוך שתלמד אותנו לשים לב. לפני הסדנא חששתי שזה יהיה מסובך ומסורבל ונטל על חיי, לעומת פשוט לבלוע גלולה וזהו. ברגע שהתחלתי גיליתי את ההנאה בלקבל בחזרה את השליטה על גופי וכמה שזה לא דורש כלום למעט תשומת לב (לאחר תקופת הלימוד הראשונית). בזכותך ידעתי מתי אני פוריה לפני 9 חודשים כשנכנסתי להיריון ובזכותך אני יודעת מתי אני לא פורייה עכשיו.

 העברת את הסדנא באווירה נעימה, ידידותית, צחקתי והחכמתי, בקיצור היה כייף. אני ממליצה בלב מלא לחברות שלי ולכל מי שמעוניינת לחיות במודעות. תודה – תמי!"

איילה- 

הי תמי!

בטח לא תזכרי אותי, אני שלחתי לך מייל עם כמה שאלות על השיטה לפני שנה פלוס, והנה היום אני כותבת לך מייל זה כשעל ברכי יושב בני בן הארבעה חודשים... בזכות העצות שלך בפורומים ובמייל ששלחת לי ידעתי מה לעשות, וכמו קסם נכנסתי כך להיריון... זה פשוט מדהים!!!

 

קרן, שומרון-

"אני רוצה להגיד לכן שתמי הכי אמפטית ומכילה והכי נוח בעולם להחשף לידה.אני אומרת את זה, כי עם סוג הסדנאות שתמי מעבירה, זה ממש הכרחי!
מודעות לפריון נשי! קורס חובה לכל אישה, בכל גיל ושלב בחיים.
אם כדי למנוע הריון, אם כדי לתכנן הריון ופשוט להיות את. אשה. בלי להתנצל. בלי שאחרים יגידו לך מי את.
המון הפתעות בקורס הזה, שנותן זוית חדשה לגמרי ואמיתית.
דברים שבחיים לא היית מדברת עליהם ואפילו חושבת עליהם מרוב סומק... הכל נפתח בשיא הכיף, המקצועיות והאחריות, ונותן לך כלים אמיתיים לחיות ללא תלות בגלולות."

 

 
רעות, כותבת על הסדנה כאן בבלוג שלה. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

גילי, איזור השרון-
 

"אני רוצה להמליץ על הקורס הנפלא שהביא לחיי כלכך הרבה שקט. אין כמו לדעת באמת מה קורה בתוכי.  לא ברמה של השערות או פנטזיות אלא על אמת. כי סה"כ זה פשוט רק שלא ממש ידעתי...

ואני כלכך מאושרת. מרגישה שקיבלתי את המושכות לחיי ועכשיו יש לי את הכלים לתכנן.

גם את היומיום וגם בראיה לעתיד  הקורס היה מתנה נפלאה עבורי ועבור המשפחה שלי.

תודה לתמי שבאורך אורך רוחב לב ושימחה עושה את תפקידה ומפיצה את הבשורה".

 

גילי, איזור השרון-
 

"אני רוצה להמליץ על הקורס הנפלא שהביא לחיי כלכך הרבה שקט. אין כמו לדעת באמת מה קורה בתוכי.  לא ברמה של השערות או פנטזיות אלא על אמת. כי סה"כ זה פשוט רק שלא ממש ידעתי...

ואני כלכך מאושרת. מרגישה שקיבלתי את המושכות לחיי ועכשיו יש לי את הכלים לתכנן.

גם את היומיום וגם בראיה לעתיד  הקורס היה מתנה נפלאה עבורי ועבור המשפחה שלי.

תודה לתמי שבאורך אורך רוחב לב ושימחה עושה את תפקידה ומפיצה את הבשורה".


 

 

לייבסיטי - בניית אתרים